par kursiemreflektantu reģistrācija  programmēšanas sākumnodaļa (6- 8. klases) programmēšanas pamatnodaļa<br>(8.-12.klases)Kursu darbsolimpiādes
nodarbību saraksti > programmēšanas sākumnodaļa >
Programmēšanas sākumnodaļa
2020.gada rudens.

Ja Jūsu uzvārda nav sarakstā, lūdzu, zvaniet pa tel. 667336035, 26428902, 28605451. Kursu administrācija apņemas gadījumā, ja nav iespējams apmierināt PIETEIKUMU, atgriezt 9. oktobrim pēc šī PIETEIKUMA samaksāto summu. Kursi var veikt izmaiņas nodarbību sarakstā pirmās nedēļas laikā tekošā mācību gada sarakstam, ja tas nav pretrunā ar kursanta pieteikumu Pilnu noteikumu tekstu var izlasīt šeit

Dienu pirms nodarbības pārbaudiet, lūdzu, savu sarakstu .


Py_a 1.
Otrdiena. 16.30.
Pirma nodarbība -
6.oktobrī.
Telpā I.K

0224
0943
1043
1278
1343
1382
1388
1406
1440
1497
1513
1558
1560
Py_a 2.
Trešdiena. 17.00.
Pirma nodarbība -
30. septembrī.
Telpā V

0350
0853
1144
1283
1319
1332
1338
1368
1376
1434
1454
1458
1510
Py_a 3.
Piektdiena. 16.00.
Pirma nodarbība -
2.oktobrī.
Telpā V.

1253
1380
1385
1420
1428
1432
1436
1441
1450
1476
1492
1559
Py_a 4.
Sestdiena. 10.30.
Pirma nodarbība -
3.oktobrī.
Telpā I.K

0776
0869
1210
1335
1336
1375
1425
1433
1478
1485
1487
1500
1519

Py_a 5.
Svētdiena. 14.30.
Pirma nodarbība -
4.oktobrī.
Telpā V.K

1150
1168
1274
1308
1342
1365
1370
1377
1459
1466
1520
1545


Py_b 1.
Pirmdiena. 16.30.
Pirma nodarbība -
5.oktobrī.
Telpā V.

0043
0885
0893
1194
1201
1241
1262
1267
1276
1300
1378
1528
Py_b 2.
Ceturtdiena. 17.00.
Pirma nodarbība -
1.oktobrī.
Telpā III.K

0565
0583
1114
1176
1192
1229
1232
1244
1341
1363
1390
1393
Py_b 3.
Piektdiena. 17.00.
Pirma nodarbība -
2.oktobrī.
Telpā III.K

0436
0803
0926
1128
1164
1202
1223
1272
1325
1331
1344
1417

Py_b 4.
Sestdiena. 10.30.
Pirma nodarbība -
3.oktobrī.
Telpā II.K

0502
0838
1191
1268
1281
1292
1304
1348
1396
1412
1561

Py_b 5.
Svētdiena. 10.00.
Pirma nodarbība -
4.oktobrī.
Telpā II.K

0905
0921
1131
1207
1220
1221
1349
1353
1403



Py_c 1.
Otrdiena. 17.00.
Pirma nodarbība -
6.oktobrī.
Telpā V.

0101
0324
0598
0858
0963
1089
1094
1185
1217
1227
1287



Py_c 2.
Piektdiena. 16.30.
Pirma nodarbība -
2.oktobrī.
Telpā II.K

0891
0953
1139
1155
1242
1309
1411




Py_c 3.
Sestdiena. 13.30.
Pirma nodarbība -
3.oktobrī.
Telpā II.K

0689
0797
0823
1018
1026
1075
1151
1166
1237
1251



Py_c 4.
Svētdiena. 12.30.
Pirma nodarbība -
4.oktobrī.
Telpā III.K

0046
0078
0522
0860
1115
1184
1187
1198
1200
1260

Py_d 1.
Ceturtdiena. 16.30.
Pirma nodarbība -
1.oktobrī.
Telpā II.K

0110
0242
0638
0640
0722
0942
1143





Py_d 2.
Piektdiena. 18.00.
Pirma nodarbība -
2.oktobrī.
Telpā II.K

0537
0645
0830
0864
0870
0904
0916
1046
1135



Py_d 3.
Sestdiena. 9.00.
Pirma nodarbība -
3.oktobrī.
Telpā II.K

0117
0126
0453
0592
0875
0906
1078
1083
1117
1136
1160


Py_d 4.
Sestdiena. 13.00.
Pirma nodarbība -
3.oktobrī.
Telpā III.K

0192
0231
0836
0840
0872
0874
1183
1188


R 1.
Pirmdiena. 16.30.
Pirma nodarbība -
5.oktobrī.
Telpā I.K

0691
1434
1435
1437
1452
1455
1470
1498
1518
1536
1543
1572

R 2.
Otrdiena. 16.00.
Pirma nodarbība -
6.oktobrī.
Telpā III.K

1142
1256
1320
1407
1445
1446
1447
1451
1481
1504
1571

R 3.
Ceturtdiena. 16.30.
Pirma nodarbība -
1.oktobrī.
Telpā V.

0819
1392
1457
1469
1488
1489
1494
1505
1512
1566
1567
1568
R 4.
Sestdiena. 9.00.
Pirma nodarbība -
3.oktobrī.
Telpā I.K

0582
1057
1197
1409
1410
1472
1490
1491
1496
1499
1501
1534
R 5.
Sestdiena. 15.00.
Pirma nodarbība -
3.oktobrī.
Telpā II.K

1012
1109
1182
1259
1480
1502
1521
1525
1546
1551
1570

R 6.
Svētdiena. 11.00.
Pirma nodarbība -
4.oktobrī.
Telpā III.K

1169
1181
1352
1422
1424
1429
1442
1449
1460
1532
1553


par kursiem | jaunumi | programmēšanas pamatnodaļa
(8.-12.klases)
| programmēšanas sākumnodaļa (6- 8. klases)
olimpiādes | jautājumi un atbildes | foto | uz galveno
Copyright © 1999-2012 SIA Progmeistars. All rights reserved.