par kursiemreflektantu reģistrācija  programmēšanas sākumnodaļa programmēšanas pamatnodaļaKursu darbsolimpiādes
nodarbību saraksti > programmēšanas pamatnodaļa >

Programmēšanas pamatnodaļa.
2017. gada septembris – 2018.gada. janvāris.

Ja Jūsu uzvārda nav sarakstā, lūdzu, zvaniet pa tel. 667336035, 26428902, 28605451. Kursu administrācija apņemas gadījumā, ja nav iespējams apmierināt PIETEIKUMU, atgriezt līdz 30. septembrim pēc šī PIETEIKUMA samaksāto summu, kā arī veikt izmaiņas nodarbību sarakstā pirmās nedēļas laikā tekošā mācību gada sarakstam, ja tas nav pretrunā ar kursanta pieteikumu. Pilnu noteikumu tekstu var izlasīt šeit

Dienu pirms nodarbības pārbaudiet, lūdzu, savu sarakstu .

1. C++. Svētdiena. 9.30.
Pirma nodarbība - 24.septembrī.


Atamanenko Aleksandrs
Bugrovs Oļegs
Korčevskis Mihails
Lederers Germans
Ļitvinovs Aleks
Masļenkovs Arturs
Nikogosjans Antons
Ostrovska Marija
Potilicina Zlata
Turko Arsenijs
Voronovs Dmitrijs

2. Java. Piektdiena. 17.30.
Pirma nodarbība - 22.septembrī.


Čerņadjevs Kirills
Čugunova Anželika
Gabrielyan Henry
Gaņkins Eduards
Grišunins Maksims
Ivanovs Pavels
Mednis Arturs
Ščigoļevs Vladimirs
Špaks Artūrs
Štefane Jeļena


3. OOP. Pirmdiena. 17.45.
Pirma nodarbība - 18.septembrī.


Dovgals Daniils
Jegorovs Tomass
Kaļgajevs Luka
Klimovs Klims
Ļevčenko Deniss
Makukins Maksims
Matuļenko Maksims
Skrjabins Maksims
Začinskis Aleksandrs



4. OOP. Ceturtdiena. 17.30.
Pirma nodarbība - 21.septembrī.


Alekseev Ilia
Dergachev Dmitry
Izmailovs Aleksandrs
Jakovlevs Aleksandrs
Koļaņikovs Marks
Naidjonoka Jana
Tene Anna Marija
Vaguščenko Romans




5. OOP. Svētdiena. 13.00.
Pirma nodarbība - 24.septembrī.


Gavrilovs Maksims
Kārkliņš Andrejs
Ketners Kārlis
Kicenko Kirils
Kozirevs Iļja
Kuļevs Vsevolods
Patrajs Mihails
Pisligins Deniss
Samoška Aleksejs
Smirnova Marina
Vilks Manu Viktors
Vilks Vasilijs
6. V. Ceturtdiena. 17.30.
Pirma nodarbība - 21.septembrī.


Ivaško Markuss
Liepiņš Kristiāns
Mačis Stefans
Nasibullina Darja
Paļonova Elizabete
Petrovs3 Sergejs
Pticins Igors
Siliņa Laura
Stepanova Inna
Stepanova Karīna
Vasiļevskis Maksims
Žestjaņņikovs Andrejs



7. V. Sestdiena. 9.30.
Pirma nodarbība - 23.septembrī.


Dmitrijevs Iļja
Gavlass Maksims
Gžibovska Anna
Ivaikins Maksims
Kica Mihails
Maksimovs Maksimilians
Maksimovs Gļebs
Namjasenko Aleksandrs
Novikovs Armands
Pozdejevs Iļja
Rožanskis Marks
Titovs Maksims
8. IV. Trešdiena. 17.30.
Pirma nodarbība - 20.septembrī.


Blats Ruvims
Dropko Jurijs
Dubrovskis Daniils
Lipskis Andrejs
Marcinkevičs Atis
Pocelujonoks Antons
Porietis Ēriks
Rubcovs Elans
Šaranins Dmitrijs
Trofimovs Ņikita
Zaicevs Jurijs
Žaļins Maksims
9. IV. Svētdiena. 11.00.
Pirma nodarbība - 24.septembrī.


Batovs Artjoms
Beloglazovs Nikita
Dejevs Gļebs
Gordins Roberts
Kavaļeristovs Eduards
Nikolajevs Ņikita
Novikovs Dmitrijs
Orlovs Igors
Popovs3 Aleksejs
Ubaidullaev Artem
Uhanovs Maksims


10. III. Pirmdiena. 17.30.
Pirma nodarbība - 18.septembrī.


Bobakovs Daniils
Kobenko Aleksandrs
Kononovičs Iļja
Krutiļins Igors
Lopatko Rolands
Pētermanis Ņikita
Rečickis Edvards Jānis
Reuta Darja
Sirotins Artemijs
Šnitko Oļegs
Vasjukovs Ņikita
Zavjalovs Jegors
11. III. Otrdiena. 17.30.
Pirma nodarbība - 19.septembrī.


Avsjukevičs Kirils
Bryker Oleksandr
Lapickis Daniels
Maļinovskis Dmitrijs
Maslovs Nikolajs
Matrosovs Aleksandrs
Ņesterovs Iļja
Roše Arsenijs
Semjaņņikovs Artemijs
Vasiļčenko Dmitrijs
Žadeiķis Eduards
Žurikovs Deniss

12. III. Sestdiena. 11.30.
Pirma nodarbība - 23.septembrī.


Aleksašins Daniils
Andrejevs Agnis
Apsītis Mārtiņš Dāvis
Bukovskis Edvards
Dakulis Alekss
Ivanovskis Deniss
Jēkabsons Kārlis
Korotkijs Artūrs
Madesovs Romāns
Mikuļeviča Anna
Vēvers Ēriks

13. III. Sestdiena. 13.00.
Pirma nodarbība - 23.septembrī.


Cepurīts Ēriks
Golovašs Maksims
Griščenko Andrejs
Kaidalovs Demids
Popovs Vladimirs
Plotkins Devids
Roldugins Ņikita
Šakurovs Daņila
Serjogins Arsenijs
Smoļakovs Mihails
Spirts Iļja
Tkačenko Daniils

14. III. Svētdiena. 12.00.
Pirma nodarbība - 24.septembrī.


Ditrihs Aleks
Dubovskis Kirils
Kaļinins Konstantins
Kučerenko Romans
Prohorovs Daniils
Rozvadovska Anna
Siļeckis Dmitrijs
Sokolovs Danils
Stupakovs Deniss
Zvirbulis Ervins


15. II. Trešdiena. 17.00.
Pirma nodarbība - 20.septembrī.


Golovizņins Nikita
Inpuškins Maksims
Kaņiveca Marija
Kokorins Boriss
Kravcevs Ivans
Pavlovs Nikita
Šaldovs Arkādijs
Shteinhardt Aliaksandr
Strelkovs Artjoms
Tkatsuk Andrei
Veide Rene


16. II. Ceturtdiena. 17.30.
Pirma nodarbība - 21.septembrī.


Abramovs Mihails
Bulgakov Vladimir
Fedosejenkovs Maksims
Kravčuks Vladislavs
Kurovs Gļebs
Ratkevičs Timofejs
Režeps Staņislavs
Urbāns Marks
Volodins Ivans



17. II. Sestdiena. 11.00.
Pirma nodarbība - 23.septembrī.


Aļomars Ruslans
Bobkovs Kirills
Jelisejevs Jegors
Lopireva Marija
Maistrenko Arsenijs
Mandriks Viktors
Permjakova Anastasija
Ribakovs Nikita
Šestakovs Maksims
Šohins Andrejs
Zajakina Jaroslava
18. II. Svētdiena. 13.00.
Pirma nodarbība - 24.septembrī.


Balašovs Stanislavs
Dombrovskis Vladislavs
Generalovs Arsenijs
Ivaškovs Konstantins
Lazebņiks Jevgēnijs
Nazarovs Daniils
Orlovskis Daniils
Smirnovs Tarass
Strigaļovs Jegors
Tihomirovs Aleksejs
Vavilova Polina


19. I. Pirmdiena 17.30
Pirmā nodarbība -
18. septembrī


Baev Natan
Beinarovičs Mareks
Frizjaka Karina
Ivanovs Vladimirs
Kireev Jurij
Kučerjavijs Artjoms
Kuklina Valentīna
Kuļešovs Dmitrijs
Loze Maksims
Presņakovs Vladislavs
Rots Martins
Vlasova Kira

20. I. Otrdiena, 17.30-20.30
Pirmā nodarbība -
19. septembrī


Čučkovs Vladislavs
Džula Ņikita
Maļinovskis Artūrs
Marjušins Romans
Orlovs Deniss
Rajeckis Norberts
Runiškovs Daņila
Šermanis Valērijs
Starovoitovs Ņikita
Ubikins Grigorijs
Ustinovs Nikolajs
Zikovs Deniss
Zimovs Arsenijs

21. I. Otrdiena. 18.00.
Pirmā nodarbība -
19. septembrī


Aronietis Edgars
Gailis Mikus Jānis
Graumanis Rinalds
Klimāvičs Austris
Liepnieks Roberts
Ozoliņš Artūrs
Pabriks Hauke Namejs
Pakalns Linards
Samorokovs Ervīns
Šerbuks Dāvis Krists
Sīpols Emīls


22. I. Piektdiena. 17.30.
Pirmā nodarbība -
22. septembrī


Antonivs Vladislavs
Černobrovkins Dmitrijs
Fadins Nikolajs
Jansons Linards
Kezins Ņikita
Laizans Roberts
Lukanovs Jurijs
Ņemovs Valerijs
Ozoliņa Anastasija
Škiļs Aleksandrs
Ugļanskis Mihails
Volčkovs Artjoms

23. I. Sestdiena. 9.30.
Pirmā nodarbība -
23. septembrī


Aleksandrov Nikita
Audere Elīza
Ezernieks Elmārs
Golenkova Darja
Lebedevs Daņila
Lukašuks Daniils
Semeiņikovs Mihails
Sīlis Frederiks
Skorodumovs Eldars
Sokirjanskis Iļja
Sokolovs Vladislavs
Studilovs Ivans

24. I. Svētdiena. 9.30.
Pirmā nodarbība -
24. septembrī


Avlasenko Mihails
Bočkuns Vadims
Boroviks Kirils
Duļaņickis Iļja
Grigorjevs Jevgeņijs
Kuprins Ņikita
Meirēns Deniss
Pavlovs Kims Georgs
Tičkovs Vitālijs
Tumars Sergejs
Vētriņš Daniels
Zustars Roberts

par kursiem | jaunumi | programmēšanas pamatnodaļa | programmēšanas sākumnodaļa
olimpiādes | jautājumi un atbildes | foto | uz galveno
Copyright © 1999-2012 SIA Progmeistars. All rights reserved.