Kursu Darbs

kursi@progmeistars.lv

#79 2018. gada 16.marts

Pulkveža Brieža 6-1,

tel. 26428902, 67336035, www.progmeistars.lv 


Iestāšanas  kursos.

Bez pārrunām tiek uzņemti: lietišķajās nodaļās skolēni sākot ar 5.klasi; programmēšanas sākuma un pamatnodaļās olimpiāžu godalgu ieguvēji un skolēni ar teicamām atzīmēm matemātikā (tas, kurš vēlas iestāties, uzrāda administrācijai diplomu vai liecību); programmēšanas sākuma un pamatnodaļās citu nodaļu audzēkņi, kas saņēma pasniedzēju rekomendācijas. v

            Citi skolēni tiek uzņemti pēc pārrunu vai iepazīšanās programmēšanas nodarbību rezultātiem Vairākas tādas nodarbības notiek visu gadu laikā. Ir jāapmeklē viena no tām. Vienkārši sekojiet reklāmai mūsu mājas lapā. Uz šādām nodarbībām vienmēr ir iepriekš jāpierakstās. Lai to izdarītu, ir jāgriežas pie kursu administrācijas. Tālr.67336035, 26428902, 28605451.

Jauno kursantu pieņemšana uz semestri 2018. gada vasara janvāris - maijs notiek līdz 9. maijam ieskaitot.

 

31. LIO

1. un 2. martā Valmierā notika Latvijas 31. informātikas olimpiādes LIO republikāniskais posms, kurā sacentās simtiem jauniešu. Valmierā olimpiādē piedalījās 73 dalībnieki: 39 8.-10.klašu un 34 11.-12.klašu grupās.

Labākie rezultāti ir parādīti tabulā. Ieraksts Prg nozīmē - mūsējs kursants, absolvents vai sagatavošanas grupas olimpiādēm dalībnieks.

 

Jaunāka grupa, 8. - 10. klases

 

Jegors Baļzins

Rīgas 10.vsk

Prg

10

I

Lūkass Teofils Valcis

Liepājas Valsts 1.ģimn.

 

10

I

Kārlis Šusters

RTU inženierzinātņu vsk

 

10

II

Viesturs Spūlis

Rīgas Doma kora skola, Tehniskās jaunrades nams "Annas 2"

 

9

II

Sandra Siliņa

Cēsu Valsts ģimn,

 

10

II

Agnis Andrejevs

Rīgas 25. vsk

Prg

10

III

Dzintars Klušs

Iļģuciema vsk ,Tehniskās jaunrades nams "Annas 2"

 

9

III

Matīss Kristiņš

Rīgas Valsts 1. ģimn.

 

7

III

Olivers Prānis

Rīgas Valsts 1. ģimn

 

10

III

Emīls Didzis

Saldus vsk

 

10

III

Raivis Atteka

Valmieras sākumskola

 

6

atz

Kristofers Barkāns

Rīgas Valsts 1. ģimn

 

9

atz.

Eduards Kavaļeristovs

Rīgas 10.vsk

Prg

10

atz

 

 

Vecāka grupa, 11. - 12. klases

 

Iļja Čaikovskis

Rīga ISMA vsk PREMJERS

 

 

11

I

Roberts Leonārs Svarinskis

Jūrmalas Valsts ģimn.

prg

12

I

Niks Derums

Druvas vsk

 

11

II

Vladimirs Ščigoļevs

Rīgas Klasiskā ģimn.

prg

11

II

Renāts Jurševskis

Cēsu Valsts ģimn.

prg

11

II

Eduards Gaņkins

Rīgas 88. vsk

prg

11

III

Sergejs Protčenko

Rīgas 88. vsk

prg

12

III

Arsēnijs Nitijevskis

Rīgas 96. vsk

 

12

III

Mārtiņš Mežulis

Rīgas Valsts 1. ģimn.

prg

12

atz.

Adrians Netlis

Valmieras Pārgaujas ģimn.

 

11

atz.

Agnis Salmiņš

RTU inženierzinātņu vsk

 

11

atz

 

Apsveicam uzvarētājus, viņu pasniedzējus un trenerus! Kā redzat, mūsējiem ir 1 zelta medaļu, 2 sudraba medaļas, 3 bronzas medaļas un 2 atzinības rakstus.

Visi medaļu ieguvēji ir uzaicināti uz atlases sacensībām, kas notiks 3.un 4. aprīlī. Atlases uzvarētāji iegūs tiesības pārstāvēt Latviju BOI'2018 Baltijas informātikas olimpiādē. Šogad tā notiks no 27. aprīļa līdz 1. maijam Stokholmā

Par datu aizsardzību un apstrādi

Jau pavisam drīz, 2018. gada 25. maijā, visiem komersantiem, organizācijām, valsts un pašvaldību iestādēm būs jāievēro un jāpiemēro Eiropas Parlamenta un Padomes Regula 2016/679 par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti.  Gadījumā, ja Jūs atsakāties piekrist personas datu apstrādei, tad, diemžēl, Jūsu bērns nevarēs mācīties Progmeistarā.

Piekrišanu datu apstrādei mēs nolēmām no jums saņemt pa elektronisko pastu. Tāpēc jums uz e-pastu tiks nosūtīta vēstule, uz kuru vajadzēs atbildēt, iedrukājot speciālajās ailēs audzēkņa vārdu, uzvārdu un personas kodu, kā arī savu vārdu un uzvārdu, radniecības pakāpi ar kursu audzēkni vai aizbildnību. (Visas ziņas, izņemot vecāku vārdu un uzvārdu, mēs no jums saņēmām jau iepriekš). Precīza instrukcija tiek sniegta pašā vēstules sākumā.

Faktiski jūs saņemsiet divas vēstules: vienu tikai latviešu valodā, otru ar tulkojumu krievu valodā. Atbildei var izvēlēties jebkuru no šīm vēstulēm. Tiesa, teksts ir jāiedrukā tikai latviešu valodā.


Mēs uzskatām, ka saraksts ir jāpublicē ar uzvārdiem un vārdiem. Tāpēc lūdzam jūsu piekrišanu šīs prakses turpināšanai. Tā visiem ir ērti un pilnīgi droši.

Kā jūs jau pārliecinājāties, mēs jūs sākumā vienmēr identificējam pēc personas koda vai tālruņa numura un tikai tad komentējam kursu audzēkņa apmācību. Nekad neatbildam uz jautājumiem par citiem bērniem. Tā ka, faktiski, daudzas reglamenta prasības kursi sev jau sen ir ieviesuši.

Piekrišanā mēs pacentāmies izpildīt visas reglamenta prasības. Ja ir jautājumi, zvaniet 67336035, 26428902, 28605451 vai rakstiet

kursi@progmeistars.lv, progmeistarssia@gmail.com

Apmēram šādi izskatīsies vēstule, kurā pirmām kārtām izlasiet instrukciju.

 

Vienošanās par personas datu apstrādi noformēšanas instrukcija.

Saņemot šo vēstuli pa e-pastu, Jums tā būs jānosūta atpakaļ  nedēļu laikā no šīs vēstules saņemšanas dienas,

iepriekš iedrukājot atpakaļ sūtīšanai paredzētajā vēstulē dažus datus.

 

         Nospiediet taustiņu atbildēt vai analoģisku taustiņu e-pasta servisa izvēlnē

         Neko nedzēsiet Piekrišanas tekstā, tikai iedrukājiet nepieciešamo tekstu

         Uzmanīgi izlasiet Piekrišanas tekstu

         Vārdiem un uzvārdiem ir pilnībā jāsakrīt ar vārdiem un uzvārdiem, kas ir ierakstīti Latvijas Republikas izdotajos dokumentos

         Pēc vārdiem (Vārds, uzvārds, personas kods) iedrukājiet Piekrišanā kursanta vai skolēna, kas iestājas kursos vārdu, uzvārdu un viņa personas kodu, piemēram,

(Vārds, uzvārds, personas kods).......Jānis Krūmiņš, pers.kods 120100-20002

         Pēc vārdiem (Radniecības pakāpe vai aizbildniecība, vārds, uzvārds) iedrukājiet valsts valodā, kas JŪS esat kursantam vai skolēnam, kas iestājas kursos un JŪSU vārdu, uzvārdu, piemēram,

(Radniecības pakāpe vai aizbildniecība, vārds, uzvārds)māte Ilze Krūmiņa

vai

(Radniecības pakāpe vai aizbildniecība, vārds, uzvārds) aizbildnis, Andrejs Sosnovs

Jā kursants ir pilngadīgs viņš var iedrukāt savu vārdu un uzvārdu, piemēram

(Radniecības pakāpe vai aizbildniecība, vārds, uzvārds) Jānis Krūmiņš, pers.kods 120100-20002

         Nospiediet taustiņu nosūtīt vai analoģisku taustiņu e-pasta servisa izvēlnē

 

 

Piekrišana personas datu apstrādei

(turpmāk Piekrišana)

Personas datu subjekts - kursants vai skolēns, kas iestājas kursos

(Vārds, uzvārds, personas kods)

 

Likumīgais Personas datu subjekta pārstāvis

(Radniecības pakāpe vai aizbildniecība, vārds, uzvārds)

 

Operators: SIAProgmeistars reģ. Nr 40003493754,Rīga, Pulkvieža Brieža iela 6-1, www.progmeistars.lv, kursi@progmeistars.lv, tālr. 67336035, 26428902, 28605451

kas darbojas saskaņā ar Fizisko personu datu aizsardzības likumu (turpmāk Likums)

 

Es, likumīgais Personas datu subjekta pārstāvis, nosūtot Operatoram šo elektronisko vēstuli, piekrītu manu un Personas datu subjekta personas datu apstrādei, ko veic Operators, izmantojot automatizācijas līdzekļus vai bez šādu līdzekļu izmantošanas, ar mērķi:

  1. veikt individuālu ziņu uzskaiti par tekošo un noklausītajiem semestriem un apmaksu; uzglabāt šīs uzskaites datus arhīvā;
  2. izveidot pārvaldes lēmumus.

Es piešķiru Operatoram tiesības veikt šādas darbības (operācijas) ar personas datiem: sistematizācija, uzkrāšana, uzglabāšana (elektroniskā veidā un uz papīra nesēja), precizēšana (atjaunošana, mainīšana), izmantošana, depersonalizācija, bloķēšana, iznīcināšana, pārraidīšana un izpaušana trešajām personām tikai Latvijas Republikā spēkā esošajos normatīvajos aktos paredzētajos gadījumos vai ar manu atļauju.

Es paturu sev tiesības piekļūt saviem personas datiem un izdarīt tajos labojumus.

 

Mani personas dati, attiecībā uz kuriem tiek piešķirta Piekrišana, ietver: uzvārdu, vārdu, kontakttālruņus, kontakta e-pastu adreses (adrese, no kuras tiek nosūtīta šī vēstule, tiek uzskatīta par manu identifikācijas adresi)

 

Personas datu subjekta personas dati, attiecībā uz kuriem tiek piešķirta šī Piekrišana, ietver: uzvārdu, vārdu, personas kodu; kontakttālruņus, kontakta e-pastu adreses, informāciju par izglītību (izglītības iestādes nosaukumu, ziņas par klasi vai kursu, ziņas par sekmību), dzīvesvietas rajonu, ziņas par nodarbību apmaksu, ziņas par tekošo un noklausītiem semestriem, ziņas par drošības tehnikas noteikumu iziešanu.

 

Operators ir tiesīgs: publicēt Personas datu subjekta vārdu, uzvārdu Operatora mājas lapā (galvenokārt sadaļās, kas attiecas uz sarakstu) un Operatora papīra izdevumos; iesniegt Personas datu subjekta datus pasākuma organizētājiem (vārds, uzvārds, klase), lai varētu piedalīties rajona, republikas un starptautiskos konkursos.

 

Šī Piekrišana ir spēkā kopš piešķiršanas brīža un beidzas pēc mana rakstiska iesnieguma (atsaukuma). Piekrišana var tikt atsaukta ar nosacījumu, ka Operatoram tiks nosūtīts elektronisks vai rakstisks paziņojums ne mazāk kā 30 dienas līdz paredzamajam datumam, kad Operators beigs izmantot datus. Pie tam Operators glabā dažus personas datus obligātu Latvijas Republikas likumdošanā noteiktu dokumentu glabāšanas termiņa laiku.

 

Es, likumīgais Personas datu subjekta pārstāvis, apliecinu savu rīcībspēju, kā arī to, ka, dodot šādu Piekrišanu, es rīkojos pēc paša gribas un Personas datu interesēs.