par kursiemreflektantu reģistrācija  programmēšanas sākumnodaļa (6- 8. klases) programmēšanas pamatnodaļa<br>(8.-12.klases)Kursu darbsolimpiādes
jaunumi >
Saraksts no 24.12.2010. līdz 16.01.201121.12.2010 18:45
     Ja Jūs aizmirsāt savējās grupas numuru, tad paskatāties, lūdzu, sarakstu:
      programmēšanas pamatnodaļas;
      programmēšanas sākumnodaļas;
     lietišķa nodaļas.

      Dienu pirms nodarbības paskatieties šo tabulu vēlreiz. Saraksts papildināsies.

     Līdz 23.19.2010. kursi strādā pēc parasta saraksta.

     24.12.2010.
     Šajā dienā strādā 9. grupa – plkst. 11.30, 12. grupa – plkst. 10.00, 1С grupa - plkst. 11.00, 3С grupa - plkst. 11.00, 4В grupa - plkst. 9.30, АА grupa - plkst. 13.00.

     25.12.2010.
     Šajā dienā strādā 8., 10., 15., 18., 19., AE, CB, FB grupas pēc sava parasta saraksta

     26.12.2010. ;
     Šajā dienā strādā 2C, AD. grupas pēc sava parasta saraksta

     27.12.2010.
     Šajā dienā strādā 2. grupa – plkst. 15.30, 3. grupa – plkst. 11.00, 6. grupa – plkst. 18.00, 13. grupa – plkst. 9.00, 18. grupa – plkst. 8.30, 1A grupa - plkst. 10.00 IIA auditorijā, 1B grupa - plkst. 11.30 IIA auditorijā , 1С grupa - plkst. 11.00.

     28.12.2010.
     Šajā dienā strādā 7. grupa – plkst. 11.00, 10. grupa – plkst. 10.30, 15. grupa – plkst. 8.30, 2A grupa - plkst. 17.30, 3A grupa - plkst. 16.00

     29.12.2010.
     Šajā dienā strādā 4A grupa - plkst. 12.00, АА grupa – plkst. 11.00.

     03.01.2011.
     Šajā dienā strādā 6. grupa – plkst. 18.00.

     04.01.2011.
     Šajā dienā strādā 1A grupa – plkst. 10.00, 1В grupa – plkst. 11.30, 3А grupa - plkst. 16.00, 2А grupa - plkst. 17.30, FА grupa - plkst. 16.30.

     05.01.2011.
     Šajā dienā, pēc parastā saraksta laikiem , strādā 14., 17., 3B, BA, GA grupas.

     06.01.2011.
     Šajā dienā, pēc parastā saraksta laikiem , strādā 1., 5., 11., 5A, CA, AB grupas.

     07.01.2011.
     Šajā dienā, pēc parastā saraksta laikiem , strādā 3., 9., 12., 2B, AC, BB. grupas, 6.-7. klašu matemātikas pulciņš.

     08.01.2011.
     Šajā dienā kursi strādā pēc parastā saraksta.

     09.01.2011.
     Šajā dienā kursi strādā pēc parastā saraksta.

     10.01.2011.
     Šajā dienā, pēc parastā saraksta laikiem , strādā 2., 13. grupas.

     11.01.2011.
     Šajā dienā, pēc parastā saraksta laikiem , strādā 7., FA grupas.

     12.01.2011.
     Šajā dienā kursi strādā pēc parastā saraksta.

     13.01.2011.
     Šajā dienā, pēc parastā saraksta laikiem , strādā 1., 5., 11., 5A, CA grupas.

     14.01.2011.
     Šajā dienā, pēc parastā saraksta laikiem , strādā 3., 9., 12., 2B, AC, BB grupas.

     15.01.2011.
     Šajā dienā kursi strādā pēc parastā saraksta.

     16.01.2011.
     Šajā dienā, pēc parastā saraksta laikiem , strādā 4., 16.,1D, 3D grupas.

     
avots: progmeistars

par kursiem | jaunumi | programmēšanas pamatnodaļa
(8.-12.klases)
| programmēšanas sākumnodaļa (6- 8. klases)
olimpiādes | jautājumi un atbildes | foto | uz galveno
Copyright © 1999-2012 SIA Progmeistars. All rights reserved.